Ескалація на Донбасі: до Києва прилетів глава військового комітету НАТО..

Головний маршал авіації Великобританії Стюарт Піч зустрівся з головнокомандувачем ЗСУ Русланом Хомчак і поклав квіти до монумента загиблим на Донбасі українським військовим.

Повідомлення  1,057 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

 У середу, 7 квітня, в столиці України прибув глава військового комітету Організації Північноатлантичного договору, головний маршал Королівських Військово-повітряних сил Великобританії Стюарт Піч.

 Про це повідомляє прес-центр Генерального штабу Збройних сил України в facebook.

Image

Піч зустрівся з головнокомандувачем ЗСУ Русланом Хомчаком в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.  Сторони обговорили ескалацію ситуації на Донбасі, стягування російських військ до українського кордону: мова також йшла про стан реформування Збройних сил України відповідно до підходів і критеріями країн НАТО.

 Головний військовий маршал запевнив Хомчака: Україна може розраховувати на подальшу підтримку з боку НАТО.  Крім того, начальник військової академії, генерал-лейтенант Павло Ткачук ознайомив високопоставлених гостей з історією вищого військового закладу і особливостями підготовки кадрів для Збройних сил України.

 Також Хомчак і Піч поклали квіти до монумента загиблим на Донбасі українським військовим - випускникам академії імені Петра Сагайдачного.

За матеріалами dialog.ua

Image
Image
Image
Image
Image

Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Ескалація на Донбасі: до Києва прилетів глава військового комітету НАТО..
  • KlimVetal