Експерт назвав одну з головних причин забруднення повітря в Україні.. Ви будете здивовані !

На думку президента Асоціації екологів України, часто задля замовчування реальних проблем суспільства, відповідальність за екологічне свавілля намагаються перекласти на бізнес або підприємців.

Повідомлення  438 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

Причиною смогу, що став регулярним явищем у столиці, є не стільки діяльність промислових підприємств, скільки повний хаос у транспортному питанні, зокрема, відсутність екологічного контролю «євроблях» в Україні.

Про це заявила президент Асоціації екологів України Людмила Циганок, йдеться в сюжеті «5 каналу».

«Роками формувалась така думка, що в забрудненні здебільшого винні підприємства. Водночас повністю відсутня зараз відповідальність за пересувні транспортні засоби, в Україні велика кількість «євроблях», – наголошує Циганок.


 

Image

Водночас, на думку експерта, в Україні є багато прикладів відповідального ведення бізнесу, який вкладає гроші у власну модернізацію, щоб мінімізувати негативний вплив на довкілля.

«В Україні останні десятиліття з'явились дуже гарні приклади колаборації бізнесу, громад і влади. Якщо громади будуть вбачати ефективність взаємодії з соціально відповідальним бізнесом, виграють усі. Доки немає системи моніторингу, дуже важко виявити справжнє джерело забруднення», – пояснила Циганок.


За матеріалами unian.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Експерт назвав одну з головних причин забруднення повітря в Україні.. Ви будете здивовані !
  • KlimVetal