Дубінський написав звернення до Зеленського: "Ваша президентська величність, вітаю"

Народний депутат Олександр Дубінський, якого 15 березня виключили з партії "Слуга народу", звернувся до президента Володимира Зеленського.

Повідомлення  1,458 Перегляди оновлено 3 місяці тому назад

Виключений з партії "Слуга народу" скандальний депутат Олександр Дубінський вважає рішення своїх колишніх колег історичною подією, а президента Володимира Зеленського звинуватив в "шахрайської зачистці Київської обласної організації партії" Слуга народу "".

 Великий пост, присвячений вигнанню з пропрезидентської політичної сили, нардеп опублікував на своїй сторінці в facebook

Image

 "24 години, які я відвів президенту Зеленському для відповіді, минули. Ваша президентська величність, Зеленський Володимир Олександрович, вітаю Вас з фактичним встановленням в Україні монархічного ладу!"  - написав Дубінський.

 Політик звинувачує главу держави в узурпації влади і ігноруванні думки народу.

 "Ви перейшли на відкритий обман людей. Людей, які за Вас голосували, і 2/3 цих людей Вам вже не довіряють", - продовжив політик.

 З його слів, він підтримував сумнівні призначення та ініціативи глави держави, голосуючи за непрофесіоналів, які приходили до влади.  А потім "до останнього боровся за Вас".

 Дубінський оголосив, що "боротьбою з Порошенком почав займатися набагато раніше" Зеленського і взагалі не боявся говорити про небезпечні теми.  Нагадавши главі держави про його минуле, політик заявив, що йому по-справжньому погрожували під час каденції п'ятого президента.

 В результаті виключений зі "слуг" депутат заявив, що Зеленський одноосібно править у своїй партії, а його оточення відверто обманює.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Дубінський написав звернення до Зеленського: "Ваша президентська величність, вітаю"
  • KlimVetal