Чулпан Хаматова вивезла родину в Латвію і отримала ВНЖ - режим почав лякати навіть прихильників

Колись прихильниця президента РФ Володимира Путіна актриса Чулпан Хаматова отримала ВНЖ Латвії. Попередньо вона вивезла туди свою сім'ю.

Повідомлення  3,699 Перегляди оновлено 4 місяці тому назад

Відома російська актриса Чулпан Хаматова вивезла в Латвію свою сім'ю і отримала дозвіл на проживання в цій країні.  Це дуже серйозний сигнал.

 Про це написав впливовий російський анонімний Telegram-канал "Кремлівський мамковед",

Image

Ресурс звернув увагу на те, що Хаматова раніше була відкритою прихильницею Путіна.  Наприклад, в 2012 році вона записала відео, в якому обіцяла голосувати за Путіна на президентських виборах за підтримку її фонду "Подаруй життя".

 А недавно Хаматова несподівано отримала ВНЖ Латвії, попередньо вивізши в європейську країну свою сім'ю.

 "Де-факто оформився показовий кейс: апологети" північнокорейської альтернативи "розвитку замість перманентної зачистки всіх рівнів влади від наросли за 20 років" політичної цвілі "вважали за краще піти за рамки системи. Путінський режим доріс до того, що почав лякати навіть своїх прихильників", -  написав Telegram-канал.

 Він висловив думку, що Хаматова є тільки однією з багатьох прихильників Путіна, яким перестало подобатися те, що відбувається в Росії.

 "Кремлівський мамковед" вважає, що відповіддю на спробу втечі з системи Хаматової стане зняття актриси з посади голови фонду "Подаруй життя".

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Чулпан Хаматова вивезла родину в Латвію і отримала ВНЖ - режим почав лякати навіть прихильників
  • KlimVetal