Чи хочуть українці до Євросоюзу: соціологи з'ясували, як люди проголосують на референдумі..

Чим молодші респонденти, тим більше серед них тих, хто має намір проголосувати на референдумі за вступ України в Європейський союз.

Повідомлення  451 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Соціологи опублікували результати опитування серед українців, визначивши рівень підтримки вступу України в Євросоюз.  Вперше в історії країни число прихильників вступу в ЄС досягло вражаючої цифри в без малого майже 80%.

 Про це повідомляють інформаційні агентства, публікуючи результати опитування, проведеного в першій половині березня соціологами центру Разумкова.

Image

У разі проведення референдуму 79,6% українців підтримали б вступ країни до Європейського союзу.

 Проти вступу в ЄС проголосували б 16,7% опитаних, 3,7% не змогли відповісти.

Image

Примітна також пропорція прихильників і противників в різних регіонах країни: в західному (84% і 8% відповідно), в центральному (64% "за", 18% "проти").  На сході 46% проти, 39% - "за".  У півдні України пропорція прихильників і противників однакова (по 42%).

 Соціологи встановили примітний факт: чим молодші опитані громадяни України, тим більше серед них тих, хто готовий віддати свій голос за вступ до ЄС.

 Електорат партії "ОТЗЖ" Віктора Медведчука в переважній більшості проти вступу в Євросоюз: 73% прихильників партії проголосують проти.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Чи хочуть українці до Євросоюзу: соціологи з'ясували, як люди проголосують на референдумі..
  • KlimVetal