"Це блеф" : Однокурсник Путіна пояснює чому в Кремлі не натиснуть на "червону кнопку"..

Ексрозвідник КДБ вважає, що керівництво РФ не почне широкомасштабні воєнні дії.

Повідомлення  1,018 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

Ексрозвідник КДБ СРСР і однокурсник нинішнього президента Росії Володимира Путіна Юрій Швець сумнівається, що в Кремлі натиснуть на "червону кнопку", щоб почати активні широкомасштабні воєнні дії.

Про це Юрій Швець сказавши в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Image

"Це теревені. Один з головних проявів зовнішньої політики — це блеф. Зараз поширений термін з'явився — активний захід. Тобто це операція впливу. Одна із стратегічних історичних операцій впливу — це проєктування тези, переконання людей — і політичної еліти, перш за все, в західних країнах і потенційних супротивників Росії... Теза така, що в Кремлі сидять ось такі круті хлопці, які готові натиснути на червону кнопку. У Білому домі, в Парижі, в Лондоні — там слабаки, а ось ми не постоїмо. Ми, якщо треба, натиснемо. Це блеф. Це просто галімий блеф", — сказав Юрій Швець.

Ексрозвідник КДБ СРСР розповів, що "те ж саме було при Радянському союзі. Я сидів всередині, бачив всі ці процеси, розвал Радянського союзу. Старці кремлівські — вони, звичайно, гірше жили, ніж зараз живе кремлівська еліта, але порівняно з рештою населення вони жили як боги. Точніше, їм так здавалося. Це останні люди, які б натиснули на червону кнопку. Те ж саме зараз. Ці хлопці в Кремлі — вони зробили шлях із грязі в князі протягом 3-4 років, коли кожному з них вже було за 45".

За матеріалами tsn.ua

 


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • "Це блеф" : Однокурсник Путіна пояснює чому в Кремлі не натиснуть на "червону кнопку"..
  • KlimVetal