Білоруси, які переїхали жити до Києва захоплені святкуванням Великодня в Україні: "Такого в Білорусі немає"

Білоруси, які переїхали жити з Мінська в український Київ через режим Лукашенка вражені святкуванням Великодня в Україні.

Повідомлення  683 Перегляди оновлено 12 днів тому назад

Жителі Білорусі Денис і Вікторія Лавнікевіч, які переїхали жити з Мінська в український Київ через режим Лукашенко захопилися традицією святкування Великодня в Україні, відзначаючи значні відмінності з Білоруссю.

Сім'я Лавнікевічей в своєму Телеграм-каналі "Пригоди білорусів в Києві" розповіла про свої враження від Паски, щорічне святкування якої в Україні кожен раз для їх сім'ї хвилююче.

 За їх словами, в Україні свято відзначають набагато більш яскраво і масштабно.

 "Щорічно з хвилюванням спостерігаємо за святкуванням Великодня в Україні! За особистим відчуттям, святкують українці набагато більш масштабно, ніж білоруси! Яскравий приклад: в батьківському чаті нашої школи ще в п'ятницю стартувало змагання на кращу підготовку до Великодня.

 

Image

 Рукотворні результати ви можете побачити на фото зверху!  І вони вражають, особливо враховуючи, що ми в своїй сім'ї скромно купили пасочки в магазині і всього лише пофарбували десяток яєць в червоний і жовтий колір (останні 2 фото)! "- відзначили білоруси.

За матеріалами dialog.ua

Image
Image

Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Білоруси, які переїхали жити до Києва захоплені святкуванням Великодня в Україні: "Такого в Білорусі немає"
  • KlimVetal