60% опіків шкіри, введення у медикаментозний сон : У Дніпрі медики рятують однорічну дівчинку..

Дитина стрибнула у ванну з окропом.

Повідомлення  667 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

У Дніпрі однорічна дівчинка стрибнула у ванну з окропом: у дитини 60% опіків шкіри.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 2 березня.

Батьки Надійки не мають централізованої подачі гарячої води. Вони готувалися до вечірнього купання, налили окріп, але ще не встигли розбавити холодною. На мить відвернулися, а проконтролювати дитину не змогли.

Image

Стан дівчинки вкрай важкий: вона перебуває у медикаментозному сні на апараті штучної вентиляції легень. Перенесла вже кілька операцій, але медики жодних прогнозів не дають. Єдине, що кажуть: навіть за обнадійливого розвитку попереду місяці боротьби за життя дівчинки. Зараз терміново шукають донорів крові для однорічної обпеченої дівчинки.

"Руки та передпліччя мають більш глибокі опіки. Ми перш за все рятували її пальці, щоб вони отримували кровопостачання. Тому були операції, під час якої усували вплив надмірного набряку тканин на кровообіг", - розповів лікар-комбустіолог Артем Посунько.

Надія батьків зараз на небайдужих людей. Допомагати малечі вже взялися волонтери. Лікування малюків ыз такими опіками зазвичай дороге та потребує великих обсягів донорської крові. "Те, що є в лікарні, то лікарня виділяє. Те, чого немає в наявності, нам доводиться закуповувати. Лікування довготривале - від трьох місяців і до пів року. Від 150 тисяч гривень може бути сума", - каже волонтерка Олександра Сова-Тимощенкова.

За матеріалами tsn.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • 60% опіків шкіри, введення у медикаментозний сон : У Дніпрі медики рятують однорічну дівчинку..
  • KlimVetal