4 країни-союзника України збираються в Польщі: Зеленський з ранку вилетів на переговори до Варшави

Зеленський летить до Варшави, де візьме участь в заході разом з президентами Польщі, Литви, Латвії та Естонії.

Повідомлення  4,000 Перегляди оновлено 13 днів тому назад

Президент Володимир Зеленський відправляється з офіційним візитом до Польщі, де проведе зустріч з польським президентом Анджеєм Дудою.  Крім українського президента столицю Польщі з візитами одночасно відвідають президенти союзних Києву Литви, Латвії та Естонії.

 Про це повідомляють інформаційні агентства, відзначаючи офіційний привід: Польща готується на державному рівні відзначати 230-річчя прийняття першої конституції Речі Посполитої.

Image

Під час візиту президенти спільно вестимуть розмову про загальне бачення Європи в контексті подій, що відбуваються на континенті.

 Журналістам вдалося з'ясувати, що програмою візиту передбачені переговори між президентами України і Польщі, уточнює "Укрінформ".

 Відомий український журналіст Ігор Соловей в своєму Телеграм- каналі позитивно оцінює плановий візит Зеленського, називаючи його довгоочікуваною подією.

 "Візит президента України до Польщі - довгоочікувана подія. По-перше, візит в країну ЄС - це, нарешті, виконання європейського курсу України, закріпленого в Конституції. По-друге, сигнал підтвердження важливості Польщі у зовнішній політиці України - і як близького сусіда,  і дружній країни, і як надійного партнера. По-третє, співучасть у заходах Литви, Латвії та Естонії - прекрасна можливість для президента України побачитися з главами інших, таких же дружніх і партнерських країн. Таким чином, візит до Польщі надає багато можливостей. Подивимося  , наскільки Володимир Зеленський ними скористається ", - зазначив він.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
1
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • 4 країни-союзника України збираються в Польщі: Зеленський з ранку вилетів на переговори до Варшави
  • KlimVetal