Українська пісня...Вона вічна! Бо немає кращої пісні, як українська, і це факт і, це правда!!! - Ой, у вишневому саду..

Неймовірно талановита Україночка Софія Ярова - Ой, у вишневому саду...

Повідомлення  2,423 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

Ой, у вишневому саду, там соловейко щебетав. До дому я просилася, а він мене все не пускав, До дому я просилася, а він мене все не пускав. О, милий мій, а я ж твоя, дивись, яка зійшла зоря, Проснеться матінко моя, буде питать, де була я, Проснеться матінко моя, буде питать, де була я. А ті їй дай такий отвіт: яка чудова майська ніч, Весна іде, красу несе, а тій красі радіє все, Весна іде, красу несе, а тій красі радіє все. Доню моя, у чому річ, де ти блукала цілу ніч, Чому розплетена коса, а на очах бренить сльоза, Чому розплетена коса, а на очах бренить сльоза? Коса моя розплетена, її подруга розплела. А на очах бренить сльоза, бо з милим розлучилась я, А на очах бренить сльоза, бо з милим розлучилась я.

Мамо моя, ти вже стара, а я красива, й молода, Я жити хочу, я люблю, мамо, не лай доню свою, Я жити хочу, я люблю, мамо, не лай доню свою. Ой, у вишневому саду, там соловейко щебетав, До дому я ішла сама, а він другую проводжав, До дому я ішла сама, а він другую проводжав.


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Українська пісня...Вона вічна! Бо немає кращої пісні, як українська, і це факт і, це правда!!! - Ой, у вишневому саду..
  • Maestro