"Забирають все, навіть насіння на посадку.." - Мешканка Донецька поділилася, як сепаратисти "ДНР" "мстять" людям після повернення з України..

Донеччани, які в'їжджають в "ДНР" з боку підконтрольній Україні території зізнаються, що окупанти влаштовують жорсткі перевірки на блокпостах, і відбирають у жителів навіть життєво важливі ліки.

Повідомлення  23,917 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

Жителі Донецька заявили, що так звані "митники" "ДНР" творять на блокпостах справжнє беззаконня.  При в'їзді в "республіку" у людей в буквальному сенсі вивертають сумки, забираючи навіть ті речі і предмети, які дозволені для провезення в ОРДО.

 Так, мешканка Донецька Наталя Володимирівна в одному з пабліків написала, що бойовики відібрали у неї дорогі ліки, гроші  які жінка збирала тривалий час.

Image

 "Вилучають особисті речі, витрушують з сумок весь вміст. Неможливо провезти практично нічого: ліки, продукти - все це під забороною. Гаразд, продукти ще півбіди, але от дорогі ліки, на які я довго збирала гроші, щоб купити на Україні, у мене  відняли. Рецепт лікаря для них не аргумент ", - поскаржилася мешканка Донецька і додала, що відбувається справжнє знущання над громадянами ОРДО.

 Інші користувачі Мережі констатували, що для бойовиків на блокпостах навіть "офіційні документи" не указ.  Сепаратисти забирають все, аж до дитячих речей і побутових приладів.  Донеччани вважають, що таким чином бойовики їм мстять за поїздки на підконтрольну Україні територію.

 "Везла внучці на подарунок два комбінезончика, відібрали, я благала віддати, ніхто і слухати не хотів", "У нас вилучили п'ять лампочок-економок. Так і сказали, в республіці купите", "Жінка мамі прилад для вимірювання тиску везла, не дозволили  "," Забирають все, навіть насіння на посадку не дозволили пронести ", - скаржаться жителі Донецька.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
5
LOVED
1
PURE
4
AW
2
FUNNY
1
BAD!
1
EEW
2
OMG!
3
ANGRY
0 Коментарі

  • "Забирають все, навіть насіння на посадку.." - Мешканка Донецька поділилася, як сепаратисти "ДНР" "мстять" людям після повернення з України..
  • KlimVetal