Юрій Бутусов: "Тепер українці побачать, що Офіс президента брехав громадянам України"

Юрій Бутусов розповів про те, що буде містити фільм про так званий "Вагнергейт" в рамках спецоперації проти російських спецслужб.

Повідомлення  5,186 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

Журналіст Юрій Бутусов розповів про те, що буде містити фільм про так званий "Вагнергейт" в рамках спецоперації проти російських спецслужб.  Бутусов повідомив, що напередодні розслідувач "Беллінгкет" Христо Грозєв прилетів до Києва на зйомки документального фільму і йому особисто вдалося поговорити з автором.

 На своїй сторінці в соціальній мережі facebook. журналіст опублікував великий пост, в якому розповів про зміст документальної стрічки, вихід якої планується в 2 частинах.

Image

Спочатку прем'єра повинна була відбутися в найближчий понеділок, 15 березня, однак вихід першої частини відклали.

 Бутусов підкреслив, що вихід фільму завдасть шкоди репутації президента Зеленського і глави його Офісу Єрмака.

 "Перш за все фільм" Беллінгкет "буде дискредитувати Офіс президента самим фактом виходу. Влада України заперечували сам факт проведення операції, а" Беллінгкет "на весь світ покаже, що спецоперація була і ця спецоперація була провалена.

 Вся пропаганда Офісу Єрмака спростовувала моє розслідування.  Журналісти, близькі до ОП, писали інтерв'ю з Подоляк і Єрмаком, де все спростовувалося.  А тепер українці побачать, що я написав правду, а Офіс президента відверто брехав громадянам України.

 Зрив спецоперації і спроби закрити рот свідкам зради будуть показані в короткій першій частині, проте найбільш повно інтерв'ю про зраду будуть показані в другій частині фільму ", - зазначив Бутусов.

 Крім того, журналіст додав, що офіцери української розвідки вперше розкажуть деталі операції, розкривши великий масив даних, на підставі яких може початися судове розслідування щодо зрадників.

 "Очікується, що офіцери ГУР МО вперше розкажуть все деталі на камеру, розкажуть, наскільки продумано спільно з нашими союзниками все було відпрацьовано. Висока ймовірність, що ми побачимо інтерв'ю одного з учасників знаменитого наради в кабінеті Зеленського і розповідь, хто і як провалив спецоперацію.  Загалом, багато буде матеріалів, які стануть в нагоді на суді над зрадниками ", - зазначив журналіст. 

За матеріалами dialog.ua

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Юрій Бутусов: "Тепер українці побачать, що Офіс президента брехав громадянам України"
  • KlimVetal