Юрій Бутусов: "11 березня стало початком зачистки Медведчука, Курченко і інтересів КНР і Росії в Україні"..

Офіс президента України завдала серйозного удару по корпоративним інтересам Росії і Китаю в Україні. Розрив збільшується.

Повідомлення  1,273 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

У четвер, 11 березня, президент України Володимир Зеленський скликав засідання РНБО, де був прийнятий ряд дуже важливих рішень для країни.  Розпочато курс на "зачистку" проросійських сил в особі Віктора Медведчука і Сергія Курченко, а також на ослаблення корпоративних інтересів РФ і КНР в Україні.

 Про це в своєму блозі в facebook.написав громадський діяч, головний редактор "Цензор.Нет" Юрій Бутусов.

Image

Він припустив, що Офіс президента (ОП) почав діяти рішуче, щоб перебити скандал з "Вагнергейтом".  Проте, розпочато дуже важливу справу, яку варто підтримати, вважає журналіст.

 Так, важким ударом по Медведчуку стало розслідування у справі мережі автозаправок "Глуск".

 "За даними ЗМІ, Глуск - це генератор кеша в структурах кума Путіна", - написав Бутусов.

 Другим важливим справою став анонс секретарем РНБО Олексієм Даниловим націоналізації стратегічного заводу "Мотор Січ".  У 2014 році контрольний пакет компанії був проданий Китаю, що дало Пекіну доступ до технологій авіаційних і вертолітних двигунів.  Ця історія серйозно підкосила відносини України і США.  Націоналізація виправить цю проблему.

 Третім рішенням РНБО є розслідування Харківських угод, які дозволили РФ мати свій флот в Криму.  Тепер особи, які були причетні до цих домовленостей, будуть проходити у справі про держзраді.

 "Законне перебування російських військ у Криму і неефективний механізм їх контролю створили всі умови для швидкого захоплення Криму в 2014-му", - нагадав журналіст.

 Важливими є і плани націоналізувати "Донецькоблгаз", який пов'язують із збіглим олігархом Курченко.  Це особа, нагадав Бутусов, з дозволу Москви контролює промисловість в окупованих районах Донбасу.

 П'ятий крок влади України - це спроба заборонити скандальну проросійську "партію Шарія".

 "Ліквідація цього російського політичного та інформаційного" шароюгенда "зупинить розкрутку цієї кремлівської маріонетки", - написав Бутусов.

 І останнє ключове рішення РНБО - це продовження санкцій проти російських банків "Сбербанк" і "Промінвестбанк".  Це захист фінансової системи України.

 "Крок за кроком, але в 2021-му році Україна поступово почала згортати стратегію" заглядання в очі Путіну "", - написав журналіст.

 Він висловив надію, що Зеленський не зупиниться після перших кроків, а буде послідовний у розриві з Росією.

За матеріалами dialog.ua

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.


Твоя реакція?

0
LOL
1
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Юрій Бутусов: "11 березня стало початком зачистки Медведчука, Курченко і інтересів КНР і Росії в Україні"..
  • KlimVetal