Володимир В'ятрович - Цинізму «Слуг народу» немає меж..Депутат-мажоритарник Олександр Матусевич заявив, що «виникла потреба захистити дітей-сиріт..

Цинізму «Слуг народу» немає меж. 
Щойно депутат-мажоритарник з монобільшості Олександр Матусевич (86 округ Івано-Франківщини) влаштував у Верховній Раді брифінг. Де заявив, що «виникла потреба захистити дітей-сиріт, дітей з інвалідністю від державних чиновників, які приймають поспішні та необдумані рішення». 

Повідомлення  643 Перегляди оновлено 9 місяці тому назад

 

«19 лютого 2021 року на засіданні сесії Івано-Франківської обласної ради більшістю 47 із 84 голосів було прийнято рішення про припинення діяльності Долинського обласного центру підтримки дітей та сімей «Теплий дім», - обурюється депутат Матусевич. 

І далі справедливо розповідає, наскільки важливим для дітей з особливими потребами є центр «Теплий дім» й вимагає створити виїзну комісію, щоб розібратися, хто і чому знищує цю унікальну установу.  

Як голова Івано-Франківської обласної організації «Європейської солідарності», який присвятив чимало зусиль захисту «Теплого дому», хочу допомогти колезі розібратися, хто ж ці «чиновники», які проголосували за знищення «Теплого дому». 

А це – депутати обласної Ради від партії «Слуга народу» і їхні спільники по правлячій більшості  - «Свобода», «Батьківщина» і «За майбутнє». 

З 9 членів фракції «Слуга народу» 2 були відсутні, 1 утримався, а решта 6 дружно проголосували за знищення «Теплого дому». Проголосували, незважаючи на жодні аргументи і навіть на протести людей під стінами та всередині облради (на фото). 

А оскільки рішення отримало 47 голосів при мінімально необхідних 43 це означає, що голоси «слуг народу» були вирішальними. Жоден із 17 депутатів від «Європейської солідарності» за це ганебне рішення не голосував. 

Саме Ваша партія, пане Матусевич, знищує «Теплий дім». Замість того, щоб лити крокодилячі сльози пост фактум, «Слугам народу» треба мати совість і відповідальність під час голосувань в обласній раді. 

Image

Якщо «Слуги народу» і їхні спільники справді турбуються про долі дітей, вони мають підтримати вимогу ЄС і скликати позачергову сесію, щоб скасувати це ганебне рішення. 

А виборці Івано-Франківщини, я переконаний, робитимуть висновки не зі слів, а з реальних дій.

За матеріалами Володимир В'ятрович

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Володимир В'ятрович - Цинізму «Слуг народу» немає меж..Депутат-мажоритарник Олександр Матусевич заявив, що «виникла потреба захистити дітей-сиріт..
  • KlimVetal