Ведучий Сергій Іванов - Вже відомо, що ДТП за участю Дубінського сталося з його вини, а отже він повинен за це відповісти..

Вже відомо, що ДТП за участю Дубінського сталося з його вини. Тобто саме він умисно порушив правила дорожнього руху, виїхавши на зустрічну смугу і ледь не вбивши кількох людей. 

Повідомлення  4,346 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

 

Така поведінка на дорозі свідчить про ставлення згаданого депутата до закону і має бути розглянута регламентним комітетом ВР. Сам злочин має бути розслідуваний незалежно від того, порішає пудель з потерпілими чи ні. Чекаю на підозру, обвинувальний акт та вирок, адже сам Дубінський на своєму зниклому ютубі постійно заявляв про те, що Україна має стати правовою державою, де закон - один для всіх.  

 

Image

Але є в цій ситуації й однозначно позитивний момент - те, що після запровадження США санкцій та закриття банківських рахунків пудель мусить відпочивати на мальовничих теренах благословенної Львівщини, а не за кордоном. І це добре. Мандруй, пес, Україною, може згадаєш, що таке Батьківщина.За матеріалaми Sergii Ivanov


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
2
PURE
2
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Ведучий Сергій Іванов - Вже відомо, що ДТП за участю Дубінського сталося з його вини, а отже він повинен за це відповісти..
  • KlimVetal