Відступати нікуди - позаду Київ: Віталій Кличко з гранатою кинувся під танк. (Фото)

З гранатою і під танком: як Віталій Кличко брав участь у військових навчаннях. Кличко разом з чиновниками Київської адміністрації взяв участь у військових навчаннях в центрі "Десна".

Повідомлення  982 Перегляди оновлено 3 місяці тому назад

Мер Києва Віталій Кличко разом з чиновниками КМДА взяв участь у військових навчаннях на одному з полігонів.  Про це повідомляють інформаційні агентства з посиланням на повідомлення, опубліковане на сторінці Кличка у соціальній мережі.

 Мер Києва опублікував кілька фотографій з бронетехнікою і зброєю.

Image

Кличко зазначив, що разом з київськими чиновниками ознайомився з принципами дії військових підрозділів і пройшов бойову підготовку в навчальному центрі "Десна".

 Головна мета сьогодні була - відновити навички володіння зброєю і знання тактики ведення бою.  А також знання з організації роботи штабу територіальної оборони і дій посадових осіб.

 "Багато хто з нас служили в армії, але навички треба вдосконалювати", - заявив мер столиці.

 Кличко зазначив, що має намір ввести практику регулярних тренувань на полігоні для столичних чиновників.

 Користувачі соціальних мереж жваво відреагували на публікацію фотографій мера Києва в бойовій екіпіровці з вогнепальною зброєю.  Частина аудиторії припустила, що Кличко може готуватися до президентської кампанії, формуючи образ головнокомандувача.

 Навчальний центр "Десна" розташований в селищі Десна Козелецького району Чернігівської області, заснований в 1959 році як 48-я навчальна танкова дивізія.

За матеріалами dialog.ua

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Відступати нікуди - позаду Київ: Віталій Кличко з гранатою кинувся під танк. (Фото)
  • KlimVetal