Соня Кошкіна - "Поки Путін сидить в бункері і не їде в Крим, Україна, США та ЄС готують Кремлю знатний сюрприз..."

Україна розгорнула потужну операцію по деокупації Криму. На цьому тлі президент РФ Путін скасував запланований візит на півострів.

Повідомлення  3,645 Перегляди оновлено 3 місяці тому назад

У 7-му річницю анексії Криму нарешті Україна розгорнула масштабну кампанію по поверненню півострова.  Для Москви це важкий удар.

 Про це в своєму блозі в Telegram написала відома журналістка, шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна.

Image

Вона звернула увагу на те, що Київ почав збирати велику антиросійську коаліцію в ООН, створює "Кримську платформу" і стратегію деокупації.

 Така активність змусила нервувати Москву.  Так, влада РФ у відповідь загрожують Україні війною, звинувачуючи в "посяганні на територіальну цілісність".

 Паралельно Кремль 17 березня організував в ООН "кримську" онлайн-зустріч за формулою Арріан, куди набрав масовку у вигляді студентів, переселенців з РФ і білоруського меншини.  Це спроба імітувати міжнародне визнання результатів анексії.

 "Україна на чолі з нашим постійним представником Сергієм Кислицею спільно з партнерами з США і ЄС готують Кремлю знатний сюрприз. Чекаю в передчутті", - пообіцяла журналістка.

 Вона звернула увагу на те, що президент РФ Володимир Путін скасував запланований візит до Криму з нагоди 7-ї річниці "референдуму".

 "Путін же сидить в бункері і в Крим не їде (хоча збирався). Буде з територієї резиденції говорити", - зазначила Кошкіна.

 Вона додала, що в самому Криму ситуація з прісною водою стрімко погіршується.  Води залишилося тільки для потреб військових ЗС Росії, мирне населення отримує її за графіком.  І те, що відбувається різко знизило проросійські настрої на півострові.  Люди шкодують про анексію.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Соня Кошкіна - "Поки Путін сидить в бункері і не їде в Крим, Україна, США та ЄС готують Кремлю знатний сюрприз..."
  • KlimVetal