Штефан про вчинок російських військових проти ВСУ на Донбасі: "Не прощу Росії цього ніколи"

Штефан прокоментував втрати ВСУ на фронті і заявив, що ніколи не пробачить Росії загибелі на Донбасі двох братів Мамчій.

Повідомлення  873 Перегляди оновлено 8 місяці тому назад

Офіцер української армії Анатолій Штефан прокоментував втрати української армії на фронті і заявив, що ніколи не пробачить Росії загибелі на Донбасі двох братів, які воювали в складі ЗСУ.

 На своїй сторінці в соціальній мережі facebook. він повідомив про загибель Олексія Мамч в результаті скидання вибухового пристрою з безпілотника російськими військовими сьогодні вранці.

Image

При цьому його брат Станіслав Мамчій загинув в 2016 році в районі Авдіївки.  Фото обох воїнів Штефан опублікував і зазначив, що РФ ніколи не буде прощена за злочини проти України.

 "Чи не прощу Росії ніколи ... На фото два брата - Олексій і Станіслав. Сьогодні російські окупанти скинули з безпілотника НВУ, яке обірвало життя мужнього воїна Олексія Мамч на першому фото. Поруч на фото його брат Станіслав Мамчій, загиблий в 2016 році в районі  Авдіївки.

 Вони віддали за Україну найцінніше - своє життя.  Щирі і глибокі співчуття родині, близьким і рідним, побратимам.  Війна триває ... "- написав офіцер української армії.

За матеріалами dialog.ua

Image

Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Штефан про вчинок російських військових проти ВСУ на Донбасі: "Не прощу Росії цього ніколи"
  • KlimVetal