Сергій Талк: "Успішної войнушки у Путіна вже не буде, Ердоган готовий" встромити ніж ""

Кремлю дали чітко зрозуміти, що "маленької переможної війни" проти України не вийде.

Повідомлення  2,584 Перегляди оновлено 4 місяці тому назад

У наступного вівторка, 13 квітня, в німецький Штутгарт летить міністр оборони США 4-зірковий генерал Ллойд Остін.  Там відвідає штаб Європейського командування ВС США (EUCOM).  І це чіткий сигнал Кремлю.

 Таку думку в своєму блозі в facebook.висловив відомий російський публіцист Сергій Талк

Image

На думку Талка, візит Остіна - це відповідь Вашингтона на нарощування російської військової угрупування в українських кордонів і на окупованих територіях.

 "Штати не сидітимуть склавши руки в разі можливої ​​російської агресії, а будуть активно діяти", - запевнив публіцист.

 Він уточнив, що в разі нового російського вторгнення в Україну варто очікувати масовані поставки ВСУ летального озброєння, а також введення безпольотної зони на сході країни.

 Не тільки США включатися в допомогу Україні при найгіршому сценарії, вважає Талк.  Він нагадав, що у Кремля є "заклятий друг" - Анкара.  І вона чітко озвучує, кого підтримає в цій війні.

 "Про флот НАТО теж забувати не варто - тільки турецький флот в три рази більше Чорноморського флоту. Ердоган із задоволенням встромить ножа у і без того поранену спину російського сусіда", - запевнив російський блогер.

 Він констатував, що "успішної войнушки" в Володимира Путіна вже не вийде.  Світова спільнота чітко дало йому зрозуміти даний факт.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Сергій Талк: "Успішної войнушки у Путіна вже не буде, Ердоган готовий" встромити ніж ""
  • KlimVetal