"Руки геть", - Смолій б'є на сполох - в Раді готують три "атаки" на Закон про мову

Верховна Рада розгляне три законопроекти, які покликані послабити позиції державної мови в Україні. Ситуація вибухонебезпечна.

Повідомлення  1,119 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

На початку березня Верховна Рада розглядатиме три законопроекти, які стосуються української мови.  Всі вони несуть загрозу.

 Про це написав на своєму акаунті в  facebook відомий політолог Андрій Смолій.

Image

 "Три законопроекти подали" слуги "зі знищення Закону про мову ... Всі вони послаблюють або знищують законодавство в сфері єдиної державної мови", - написав Смолій.

 Він попередив, що ця історія може закінчитися дуже плачевно для всієї України.

 "В країні зараз і так критична ситуація. В тюрмах політв'язні, люди на вулицях на акціях протесту, Кремль активізувався на Донбасі, а російські сили все більше показують свої зуби в Україні", - зазначив політолог.

 Він обурений, що за скандальними законопроектами про мову варто навіть не проросійська "ОПЗЖ", а президентська партія "Слуга народу".  Автори хочуть скасувати відповідальність за порушення Закону про мову, зробивши його марним.

 Смолій закликав владу терміново відкликати скандальні законопроекти, які, з його слів, грають на руку Кремлю з його улюбленим наративом про "захист російськомовних".

 Він нагадав, що переважна більшість населення України, згідно з опитуванням, підтримує новий мовний закон.  Експерт назвав "пострілом собі в ногу" спроби окремих депутатів його переписати.

 "Суспільство ніколи не підтримає знищення закону, і це призведе до подальшої ескалації. Влада буде ослаблена ... Це буде остаточний удар по позиціях Зеленського", - написав блогер.

 Він підкреслив, що знищення Закону про мову буде ударом також з безпеки України і призведе до "сповзання в бік" ру *** ого світу "".

 "Не дамо знищити мову! Руки геть", - закликав Смолій.

За матеріалами dialog.ua

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
1
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • "Руки геть", - Смолій б'є на сполох - в Раді готують три "атаки" на Закон про мову
  • KlimVetal