Російський вчений: "Дух українського народу високий.Війна з Україною обернеться крахом режиму Путіна відразу і дуже жорстко"

Як стверджує російський вчений-історик Андрій Зубов, війна з Україною неминуче призведе путінський режим до краху.

Повідомлення  16,657 Перегляди оновлено 4 місяці тому назад

 Російський вчений Андрій Зубов провів аналогію між подіями, які можуть статися, і подіями, які відбулися понад сто років тому.  Що стосується останніх, то це російсько-японська війна 1905 року, яка закінчилася для Росії позорнейшим поразкою, яке спровокувало масштабні народні хвилювання і стала початком заходу династії Романових.

Image

Андрій Зубов в своєму facebook.відзначає, що зараз Росія в дуже невигідній ситуації в порівнянні з 2014 роком.  Легкої і переможної війни не буде, оскільки за цей час українська армія відчутно зміцніла і значно поліпшила свою боєздатність.

 Серед пересічних українців безліч патріотів, готових будь-якої миті стати на захист своєї країни, до того ж на боці України США і НАТО.

 Важливо і те, що більше немає фактора несподіванки.  Про те, що Росія агресор і окупант, знають всі, і до можливої ​​війни готуються і Україна, і інші країни.

 І все це відбувається на тлі зростаючого невдоволення владою в Росії і значного спаду популярності просуваються Путіним імперських ідей.  А війна, яка, якщо почнеться, призведе Росію в ще більшу прірву, неминуче призведе до того, що незадоволені громадяни просто зметуть ненависну владу.

 "Дух українського народу високий. Будь-яка спроба маленької переможної війни в цих умовах закінчиться для Путіна істотно гірше, ніж для імператора Миколи закінчилася російсько-японська війна. У дванадцять років транзиту до 1917 року не буде. Все настане відразу або майже відразу і дуже жорстко. Такий  мій прогноз ", - пише Зубов.

За матеріалами .dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
1
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Російський вчений: "Дух українського народу високий.Війна з Україною обернеться крахом режиму Путіна відразу і дуже жорстко"
  • KlimVetal