Російський блогер в Мережі пояснив, чому Крим - це Україна: відео обурило росіян..

Заява російського блогера про український Крим викликала обурення росіян в соціальних мережах.

Повідомлення  5,048 Перегляди оновлено 8 місяці тому назад

Заява російського блогера про український Крим викликало обурення росіян в соціальних мережах.  Молода людина з Росії опублікував ролик в соціальній мережі Tiktok: на відео він звернувся до росіян і заявив, чому анексія Криму є незаконною, а так званий "референдум" не легітимний.

Image

Молодий чоловік перекреслив всю аргументацію російських пропагандистів в короткому відео і зазначив, що референдум про зміну кордонів України може бути призначений лише українським парламентом або президентом.  Кремль вирішив ініціювати його сам, зробивши весь подальший процес нелегітимним.

 "Чому Крим - це Україна? Так, щоб потім не було Хейта, я з Росії. Згідно з українською Конституцією, тільки всеукраїнським референдумом вирішується питання про зміну кордонів. Ну а 72-я стаття Конституції говорить про те, що всеукраїнський референдум призначається або тільки Радою  , або президентом. І то за згодою народу ", - заявив він.

 Ні перше, ні друга умова виконана не була.

 Він підкреслив, що Крим "російським" визнало лише 8 країн третього світу, включаючи Афганістан, Сирію і Венесуелу.

 Більш того, заява росіян про "споконвічно російською Крим" він парирував, нагадавши про Кенігсберзі, який завжди був німецьким містом і лише після Другої Світової війни став російським і був перейменований в Калінінград.

 Росіяни в соціальних мережах обурені і намагаються сперечатися з позицією автора, доводячи законність референдуму.

За матеріалами dialog.uaТвоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
1
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Російський блогер в Мережі пояснив, чому Крим - це Україна: відео обурило росіян..
  • KlimVetal