"Росія наблизилася до періоду свого краху", - блогер РФ про передвісники "провалу" Кремля

Таджицько-киргизький конфлікт продемонстрував, що Росія без будь-якого зовнішнього тиску "провалюється" у своїй традиційній сфері впливу.

Повідомлення  2,906 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

Новий конфлікт між Таджикистаном і Киргизстаном показав "провал" Кремля.  Обидві сторони активно шукають підтримку не в Москві, як це було прийнято раніше.

 Російський блогер  Анатолій Несміян, відомий як Ель Мюрид, зазначив, що в цій ситуації Кремль проявляє байдужість до подій.  Вся сила Кремля зайнята більш важливою справою: загострення на кордоні з Україною знято, однак проблема залишається.  У зв'язку з цим поки немає можливості розпорошуватися.

Image

"Уже в ході останньої киргизької революції стало зрозуміло, що Кремль буквально провалюється", - пише блогер.

 За його оцінкою, зони впливу Росії на пострадянському просторі майже втрачені.  Зараз новообраний президент Молдови Майа Санду розпускає парламент.  Ймовірно, вона збере прозахідна більшість, а її попередник Ігор Додон, відкрито підтримував Кремль, так і не зможе виправити реноме лузера.  А якщо Нікола Пашинян переможе на майбутніх виборах у Вірменії, то він посилить прозахідну політику і максимально віддалиться від Росії.

 "Для Кремля все починає вельми загрозливо тріщати по швах всюди <...> При цьому варто відзначити, що розпад зон впливу Росії відбувається в прямому сенсі мимоволі. Просто вже немає ресурсу", - прогнозує Мюрид.

 А поки можна фіксувати повторення 1989 року, коли посипався Варшавський договір.

 "Розпадається Росія, розвалюється режим ... Пут ** ська недоімперія підійшла до періоду свого краху", - резюмував Мюрид.

За матеріалами .dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
1
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • "Росія наблизилася до періоду свого краху", - блогер РФ про передвісники "провалу" Кремля
  • KlimVetal