Ренат Кузьмін закликав до вогнепального "нападу" на патріотів в Одесі - депутату "ОПЗЖ" відповіли

Журналіст Денис Казанський відповів депутату "ОПЗЖ" Ренату Кузьміну, який, з його слів, підбурював "володіючих вогнепальною зброєю" до розправи над патріотами Одеси.

Повідомлення  6,390 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

Нардеп Верховної Ради від проросійської партії "ОПЗЖ" Ренат Кузьмін 2 травня зробив неоднозначну заяву про розправу над патріотичними силами Одеси.

 Пост він оприлюднив у своєму офіційному акаунті в facebook.

Image
Image

 У річницю трагедії 2 травня Кузьмін опублікував кадри патріотичного ходи, яке проходило в Одесі.  Він був обурений тим, що проросійськи налаштовані жителі міста не вчинили напад на учасників акції.

 "Скільки одеситів, які легально володіють вогнепальною зброєю, скільки міліціонерів, військових, спортсменів, просто здорових і міцних чоловіків, нарешті, і ніякого опору ... Де ж ви були тоді, жителі міста-героя СРСР, і де ж ви були сьогодні?"  - написав депутат "ОПЗЖ".

 Його пост прокоментував в facebook.відомий український журналіст Денис Казанський.  Він зазначив, що Кузьмін є одним з найближчих соратників лідера проросійських сил в Україні Віктора Медведчука.

 Журналіст також звернув увагу на те, що, "провокуючи" людей на насильство, сам Кузьмін не пішов нападати на патріотів в Одесі.

Image

 "У цьому вся суть таких провокаторів з" ПР "(" Партії регіонів "- ред.) І" ОПЗЖ ". Вони підбурюють народ, але самі ніколи не полізуть в бійку. Будуть тільки стояти осторонь і підбурювати, як на Донбасі в 2014  -м. Нехай інші люди гинуть і сідають у в'язницю. А такі, як Кузьмін, коли почнеться, першими втечуть. Все це ми вже проходили в Луганську і Донецьку ", - написав Казанський.

 Він уточнив: зараз Кузьмін намагається "розпалити війну" в Одесі подібну до тієї, що йде вже 7 років на Донбасі.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Ренат Кузьмін закликав до вогнепального "нападу" на патріотів в Одесі - депутату "ОПЗЖ" відповіли
  • KlimVetal