Портников: "Майже половина українців на гачку у Путіна"

Портников оцінив результати соцопитування групи "Рейтинг" щодо ставлення жителів України до тез Володимира Путіна про те, що "українці і росіяни - один народ".

Повідомлення  692 Перегляди оновлено 4 місяці тому назад

Журналіст Віталій Портников вважає, що майже половина населення України знаходиться "на гачку" у президента РФ Володимира Путіна.

 Таку точку зору аналітик озвучив на своєму youtube.-каналі, оцінюючи результати соцопитування групи "Рейтинг", згідно з якими 41% опитаних погоджується з тезами зі статті глави Кремля про те, що українці і росіяни нібито "один народ".

 Експерт вважає небезпечною ситуацію, що склалася.  Він навів ще кілька цифр зі згаданого опитування, згідно з якими з думкою російського президента погоджуються 65% опитаних на Сході України і 56% опитаних на Півдні країни.  Тільки в Центрі і на Заході існує очевидна опозиція до тверджень Путіна і новим ідеологічним установкам Росії.

 У зв'язку з цим журналіст закликав до цієї державної політики, метою якої має стати мінімізація ризиків, що виходять від російської пропаганди.  В першу чергу мова йде про мовну політику, зміни в освіті, зокрема необхідності ретельного підходу до гуманітарної освіти.

 "На відміну від багатьох інших країн світу, в Україні саме гуманітарна освіта гарантує існування держави, а недоліки в гуманітарній освіті в принципі програмують зникнення України з політичної карти світу, зникнення українського народу і перетворення його в частину російського народу", - додав аналітик.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
1
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Портников: "Майже половина українців на гачку у Путіна"
  • KlimVetal