Портніков: "Путін не знає, чого очікувати від Зеленського, він боїться нової ганьби"

Перекидання військ РФ до українського кордону показала страх Кремля. У Москві не знають, чого очікувати від українського президента Володимира Зеленського.

Повідомлення  762 Перегляди оновлено 8 місяці тому назад

Той великий контингент військ, які в останні тижні Росія перекинула до кордонів України і в анексувати Крим - свідчення невпевненості Кремля.

 Таку думку висловив український журналіст і ведучий Віталій Портников в ефірі телеканалу "еспресо".  Програма транслювалася на YouTube.

Image

Концентрація військ РФ, на думку Портникова, - це відповідь Кремля на ті удари, які Київ завдав по проросійським силам в Україні.

 "У мене відчуття, що Путін після санкцій проти Медведчука, після закриття проросійських телеканалів просто не знає, що йому очікувати від Володимира Зеленського", - сказав ведучий.

 На його думку, в Кремлі побоюються, що Київ дійсно зробить наступ і звільнить Донбас.  Чи повториться грузинська історія, коли Тбілісі вдалося на 2 дня звільнити Цхінвалі від проросійських сепаратистів.  Тоді Росії довелося вводити війська, щоб захопити назад територію.

 "Це були кілька днів ганьби для російського політичного керівництва ... Я так розумію, Путін хоче цю ганьбу запобігти, якщо раптом там щось таке станеться на Донбасі. Зібрати там такий кулак, що не дозволить Україні наступати", - сказав Портников.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Портніков: "Путін не знає, чого очікувати від Зеленського, він боїться нової ганьби"
  • KlimVetal