Олександр Юсупов - Суд звільнив з-під варти скандального екс-нардепа Максима Микитася, якого підозрюють у викраденні людини та вимаганні...

Суд звільнив з-під варти скандального екс-нардепа Максима Микитася, якого підозрюють у викраденні людини та вимаганні. Раніше, Микитася звільнили з-під варти у справі щодо заволодіння майном Нацгвардії на понад 81 мільйон гривень попри те що він зізнався. 

Повідомлення  661 Перегляди оновлено 9 місяці тому назад

 

Зате суд відправив за грати ветерана російсько-української війни Андрія Антоненка та активіста Сергія Стерненка. Чи за таку країну загинули Герої Небесної Сотні і продовжують гинути українські військовослужбовці на Донбасі?

Image

Якщо введення санкцій проти проросійських телеканалів та політиків буде супроводжуватися арештами патріотів та захистом корупціонерів, то Україна не зміниться і війну не виграє.

За матеріалами Олександр Юсупов

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Олександр Юсупов - Суд звільнив з-під варти скандального екс-нардепа Максима Микитася, якого підозрюють у викраденні людини та вимаганні...
  • KlimVetal