Ольга Решитилова - Вам може подобатись чи ні сьогоднішня акція.  Але, погодьтесь, дивно сподіватися, що люди роками ходитимуть на мирні акції за справедливість і правосуддя без результату, і їм не увірветься терпець..

Вам може подобатись чи ні сьогоднішня акція. 

Але, погодьтесь, дивно сподіватися, що люди роками ходитимуть на мирні акції за справедливість і правосуддя без жодного результату, і їм ніколи не увірветься терпець.

Повідомлення  733 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

 

Вас, звісно, можуть коробити помальовані стіни офісу/адміністрації/будівлі Президента - як правильно? (Татаров у цій будівлі вам, до речі, ок?), але, як на мене, хай краще влада відреагує на написи на стінах, ніж дочекається погромів, самосудів чи революцій. Бо вони неминучі, коли вимоги суспільства ігноруються, а ситуація лише погіршується.

Вам може не подобатись Сергій Стерненко.
Але у свої 26 років він уже став явищем, хочете ви того чи ні. І каталізатором змін, які відбуваються просто зараз. 

Його особистість, його оточення, вся ситуація навколо нього примушують суспільство виходити із зони комфорту, примушують обирати сторону, примушують задумуватися. І цим він у свої 26 вже увійшов в історію. 

Я не маю стосунку до організації сьогоднішньої акції і навіть на ній не була. 

 

Image

Але акція мені дуже ок. Саме тим, що багатьом не подобається. Що багатьом стало некомфортно. Що багато хто сьогодні десь згадав і спинним мозком відчув, що буває після розмальованих стін.

За матеріалами Ольга Решитилова 


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
1
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Ольга Решитилова - Вам може подобатись чи ні сьогоднішня акція.  Але, погодьтесь, дивно сподіватися, що люди роками ходитимуть на мирні акції за справедливість і правосуддя без результату, і їм не увірветься терпець..
  • KlimVetal