Мати Ілона Маска Мей поділилася спогадами про Україну: "Стильні, розумні, впевнені в собі"..

Мати мільярдера і винахідника Ілона Маска Мей Маск кілька років тому була в Україні, і їй дуже сподобалося.

Повідомлення  1,597 Перегляди оновлено 9 місяці тому назад

Мати засновника компаній Tesla і Space X Ілона Маска поділилася спогадами про Україну.  72-річна Мей Маск в програмі "Сніданок з 1+1"розповіла, що була в нашій країні кілька разів, і їй дуже сподобалося в Україні.

 Мей познайомилася з деякими українськими жінками, і вони залишили в її душі позитивний відбиток.

Image

 "Вони були щасливі, стильні, розумні, впевнені в собі", - розповідає мама Ілона Маска.

 Також Мей Маск в ефірі програми звернулася до українських жінок і закликала їх не мовчати про насильство в сім'ї, якщо вони з ним зіткнулися.

 "Вони повинні розмовляти з чоловіками, які добре ставляться до жінок. А таких, повірте, багато. Треба знайти тих, хто їх зрозуміє. Знаєте, коли я розлучилася з чоловіком, то мені говорили, як ти могла так довго з ним бути",  - розповідає Мей.

 У своїх інтерв'ю мати Ілона Маска не раз розповідала, що батько Ілона був абьюзером і піднімав на неї руку.  Заради трьох дітей Мей намагалася налагодити стосунки в родині, але чоловік був жорстокий і не хотів мінятися.  Тоді Мей з трьома дітьми на руках набралася рішучості і з'їхала від чоловіка-тирана.

 Довідка:

 Мей Маск - канадсько-південноафриканська модель.  Мати трьох дітей: синів Ілона Маска, Кімбал Маска і дочки Тоски Маск.  Протягом 50 років працювала в якості моделі і дієтолога.  У 72 роки Мей продовжує зніматися для журналів і колекцій одягу.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

2
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Мати Ілона Маска Мей поділилася спогадами про Україну: "Стильні, розумні, впевнені в собі"..
  • KlimVetal