Максим Степанов - 26-річна Ольга Гліва - медик-Герой навіть без відзнак, вшанувати її на державному рівні - наш обов'язок..

Максим Степанов.

Повідомлення  886 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

26-річна Ольга Гліва - медик-Герой навіть без відзнак. Вона назавжди лишиться такою світлою людиною і справжнім професіоналом у серцях тих, хто її знав. Але вшанувати її на державному рівні - наш обов'язок і наша шана всім медикам в її особі. Напередодні Верховна Рада 254-ма голосами проголосувала за присвоєння Ользі Гліві звання Героя України посмертно і я, звісно, теж підтримую це рішення.

Ця мужня лікар-анестезіологиня  загинула 4 лютого у страшній пожежі в реанімаційному відділенні Запорізької обласної інфекційної лікарні. Вона могла врятуватися, але до останнього рятувала хворих на коронавірус, що перебували на апаратах ШВЛ і не могли вибратися самі. 

Я був там одразу після трагедії і знаю, як важко колеги і пацієнти переживали цю втрату, не кажучи про близьких і рідних. Рівно місяць тому, 7 лютого, її поховали у рідному Кропивницькому.

Лікар Ольга - зразок самовідданої праці десятків тисяч українських медиків, для яких клятва Гіппократу - не порожній звук. Певен, навіть сьогодні цей Ангел піклується про своїх пацієнтів з небес. 

 

Image

А я вкотре схиляю голови перед героїчними медиками, які щодня жертвують своїми життями заради порятунку чужих. Моє завдання - добитися максимального захисту і високої оплати праці цим мужнім людям.

За матеріалами Максим Степанов


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Максим Степанов - 26-річна Ольга Гліва - медик-Герой навіть без відзнак, вшанувати її на державному рівні - наш обов'язок..
  • KlimVetal