Клімкін вперше розкрив різку реакцію Байдена на агресію РФ в Україні: "Казав, не приховуючи"

У 2014 році, після того, як Росія анексувала Крим, колишній віце-президент США Джо Байден різко відреагував на політику Кремля.

Повідомлення  1,195 Перегляди оновлено 9 місяці тому назад

У 2014 році США підтримали Україну в боротьбі за суверенітет і цілісність держави.  Тоді від Вашингтона не надходило сигналів про те, що Києву необхідно змиритися з ситуацією і не чинити опір.

 Екс-глава МЗС України Павло Клімкін в Інтерв'ю"Європейськіц правді" розповів про реакцію і обіцянках Джо Байдена в 2014 році.

Image

Ще на нашій першій зустрічі, пам'ятаю, він сказав таку фразу:" Я б зробив з того, що ти питаєш, перше, друге і четверте.  І я буду намагатися це робити, але у мене є свій президент ", - розповів Клімкін.

 Дипломат не став уточнювати, які саме пункти обговорювали політики, так як говорили про "чутливих моментах".

 "Йшлося про військову допомогу та деяких додаткових кроків. І це він говорив, не приховуючи, в присутності 7-8 чоловік зі своєї команди", - уточнив Клімкін.

 Сім років тому Байден був одним з перших, хто виступив за надання Україні летального зброї.  Клімкін сподівається, що позиція новообраного президента США щодо офіційного Києва не змінилася і українська влада отримає потужну підтримку.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
1
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Клімкін вперше розкрив різку реакцію Байдена на агресію РФ в Україні: "Казав, не приховуючи"
  • KlimVetal