Геращенко відповів на звинувачення про "поліцейських провокаторів" під ОП: "Правильна відповідь інша.."

Заступник глави МВС Антон Геращенко відреагував на звинувачення в тому, що вандалізм під ОП нібито був справою рук "поліцейських провокаторів".

Повідомлення  1,644 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Заступник глави МВС України Антон Геращенко вранці 21 березня прокоментував чутки про те, що вандалізм під Офісом президента на акції в підтримку Сергія Стерненко здійснювали "поліцейські провокатори".

 Заяву з цього приводу він опублікував у своєму акаунті в facebook.

Image

В ході "бунту" під ОП ввечері 20 березня був затриманий активіст Владислав Сордо (Стафійчук).  За даними поліції, саме він громив скла на вході в будівлю. Йому було пред'явлено звинувачення в хуліганстві.

Деякі учасники акції після події почали висувати версії, що вандалізм здійснювали поліцейські провокатори для дискредитації протесту.

Геращенко показав відео моменту, як Стафійчук розбиває скло на дверях.  Він нагадав, що після його затримання натовп кинувся до відділення поліції з вимогою звільнити активіста.  Там навіть відбулися зіткнення з правоохоронцями.

 "Якщо поліцейські дійсно заарештували поліцейського провокатора, а не звичайного хулігана, то я не розумію, чому група громадян з бійкою вимагала звільнити затриманого? Для того, щоб він уникнув відповідальності?"  - поцікавився заступник голови МВС.

Він висловив упевненість, що "правильна відповідь інша".

 "Провокатори, за спинами яких стоять політикани, не хочуть нести відповідальність за свої вчинки", - написав Геращенко.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Геращенко відповів на звинувачення про "поліцейських провокаторів" під ОП: "Правильна відповідь інша.."
  • KlimVetal