Гео Лерос звинуватив Миколу Тищенка в крадіжці 2 млн доларів: "Красти можна безкарно!"

Нардеп звинуватив свого колегу по парламенту в підробці документів і крадіжці нерухомості банку шляхом незаконного виведення великої суми грошей.

Повідомлення  1,123 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Депутат Верховної Ради України Гео Лерос звинуватив свого колегу по парламенту, члена фракції "Слуга народу" Миколи Тищенка в незаконній крадіжці у банку кредиту більш ніж на 2 мільйони доларів.

 Про це він повідомив на своїй сторінці в facebook.

Image

 За словами політика, нардеп Тищенко разом зі своїм партнером, таким собі Куликом, зумів підробити документи, тим самим їм вдалося вкрасти нерухомість у банку шляхом виведення великої суми грошей.  Він також опублікував відповідь з Офісу генерального прокурора України, в якому йдеться про слідство по даній кримінальній справі: варто відзначити, що ця справа була закрита ще в лютому 2020 року.

 Лерос зазначає: після депутатського звернення в прокуратуру встановили, що кримінальну справу в перший раз було закрито необгрунтованим і передчасним способом, тоді як в суді вирішили не продовжувати терміни досудового розслідування.  Причиною послужило те, що мова в розслідуванні йде про кума Андрія Єрмака, підкреслив нардеп.

 "Бачу, як швидко роздають підозри, коли це особиста помста Зеленського. Але якщо ти кум Єрмака, то тобі можна безкарно красти 2 мільйони доларів, підробивши документи", - зазначає Лерос.

За матеріалами dialog.ua

Image

Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Гео Лерос звинуватив Миколу Тищенка в крадіжці 2 млн доларів: "Красти можна безкарно!"
  • KlimVetal