Дуда різко висловився про Росію, нагадавши про трагічне минуле Польщі: "Ворог свободи"

Президент Польщі Анджей Дуда під час виступу з нагоди 230-ї річниці конституції республіки назвав Росію ворогом свободи.

Повідомлення  3,035 Перегляди оновлено 7 місяці тому назад

Президент Польщі Анджей Дуда нагадав, що за часів Речі Посполитої була прийнята перша в Європі конституція.  Однак Росія не прийняла звід законів, де йшлося про права і свободи всіх людей, і розв'язала війну.

 Трансляція мови Анджея Дуди велася на сторінці його офісу в facebook.

 "У травневій конституції був записаний девіз:" Будь-яка влада людського суспільства бере свій початок з волі народу "... Конституцію 3 травня не могли витерпіти вороги свободи. Саме тому оголосила війну імперіалістична Росія", - нагадав президент Польщі.

Image

Також Дуда нагадав, що офіційна Варшава підтримує Київ у прагненні повернути контроль над тимчасово включеним Кримом, а Донбас назвав окупованих.

 Російські ЗМІ вже пишуть, що Дуда нібито не зміг обійтися без русофобських заяв в урочистій промові, нібито це було зроблено навмисне для створення негативного іміджу для РФ.

Image
Image

Польський лідер вважає, що існує два способи упокорення Росії - гвинтівками або санкціями.  У зв'язку з цим варто задуматися над посиленням тиску на Кремль, щоб не довелося втілювати в життя перший сценарій.

За матеріалами .dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
1
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Дуда різко висловився про Росію, нагадавши про трагічне минуле Польщі: "Ворог свободи"
  • KlimVetal