Депутат РФ Толстой пригрозив ПАРЄ через "випад"в їхню сторону, Гончаренко відповів: "Не затягуйте "

Депутат Держдуми Петро Толстой анонсував можливий вихід Росії з Ради Європи. Український нардеп Олексій Гончаренко порадив йому не затягувати з цим.

Повідомлення  3,480 Перегляди оновлено 9 місяці тому назад

 Росія погрожує вийти зі складу Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

 Увага на цю новину звернув на своїй сторінці в Facebook депутат Верховної Ради і член української делегації в ПАРЄ Олексій Гончаренко.

Image
Image

Про можливий вихід РФ з ПАРЄ днями повідомив глава російської делегації, депутат Держдуми Петро Толстой.

 "Ми повинні бути готові її покинути в тому випадку, якщо тристороння процедура буде запущена ... Терпіти цю принизливу історію, я вважаю, ми не можемо", - сказав Толстой.

 Він уточнив, що Росія після цього повинна створити свій аналог ПАРЄ, де Москву не будуть докоряти за агресію щодо інших країн і порушення міжнародних норм.

 "Нам доводиться вислуховувати вал гидот ... Це вже не просто особисті випади ... Це випади на адресу нашої країни і президента особисто! Розумієте? Ці речі не можна терпіти! На що вони розраховують? На те, що ми фізично будемо здачі давати?"  - обурювався російський депутат.

 Він уточнив, що остаточне рішення щодо ПАРЄ братиме особисто президент РФ Володимир Путін.

 Гончаренко, коментуючи його слова, зазначив, що Україна зіграла велику роль в ситуації, щодо Росії.  Саме Київ на кожній сесії нагадує світової громадськості про злочини Кремля.

 "Наша робота на останній сесії ПАРЄ продовжує приносити свої плоди. Сподіваюся, що Толстой не буде довго затягувати з виконанням своїх обіцянок. А ми в цьому з радістю допоможемо", - написав депутат Ради.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Депутат РФ Толстой пригрозив ПАРЄ через "випад"в їхню сторону, Гончаренко відповів: "Не затягуйте "
  • KlimVetal