"Це треба показувати по всіх українських каналах", - Казанський про заяву депутата російської Думи

За словами Казанського, українцям необхідно активно поширювати заяву російського політика.

Повідомлення  1,874 Перегляди оновлено 4 місяці тому назад

Спостерігаючи за розвитком відносин між Україною і Росією на тлі війни і гострої фази конфронтації, депутат російської Думи від партії ЛДПР Олександр Шерін заявив про необхідність нанесення превентивних військових ударів по території України.

 На висловлювання російського депутата звернув увагу український журналіст Денис Казанський, який є одним з представників України в Тристоронньої контактній групі по Донбасу.

 У своєму youtube-блозі Казанський опублікував фрагмент заяви представника російської влади і зазначив, що вони звучать паралельно з заявами проросійських сил в Україні, які віщають про необхідність примирення з Росією, незважаючи на окупацію Криму і вторгнення російської армії на Донбас.

 За словами Казанського, українцям необхідно активно поширювати заяву російського політика, щоб кожен українець чітко розумів реальні наміри і плани Росії.

 "Треба цю заяву показувати по всіх українських телеканалах, щоб в Україні абсолютно всі знали, що російський депутат Держдуми хоче з нами зробити, щоб не було у наших співгромадян жодних сумнівів щодо Російської Федерації.

 Щоб коли який-небудь депутат від "ОПЗЖ" або який-небудь черговий Мураєв розповідав нам про те, як потрібно відновлювати відносини з Росією і що це дружня нам країна, потрібно взяти цей ролик і показати, прокрутити стільки раз, щоб у нього в вухах  дзвеніло від слів із закликами наносити удари по нашій країні ", - підкреслив Казанський.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
1
ANGRY
0 Коментарі

  • "Це треба показувати по всіх українських каналах", - Казанський про заяву депутата російської Думи
  • KlimVetal