"Це дуже боляче", - мешканець Єнакієво розповів, що сталося з містом після приходу російських військових

Мешканці міста зізнаються, що таких проблем в населеному пункті не було навіть 1990-ті: після початку російської окупації місто почало вимирати і руйнуватися.

Повідомлення  8,106 Перегляди оновлено 4 місяці тому назад

 У соціальних мережах опублікований фрагмент листування жителів окупованій частині Донбасу про ситуацію в Єнакієвому.

Image

Місто, розташоване в годині їзди від Донецька, гине.  Жителі міста зізнаються, що такої таких проблем в населеному пункті не було навіть 1990-ті.

 "ПОБУВАВ СЬОГОДНІ В Єнакієво. У такому жахливому стані я ще не бачив своє рідне місто. 90-е відпочивають", - зазначив уродженець міста.

 У той же час місцеві жителі зізнаються, що катастрофічна ситуація в населеному пункті стрімко погіршується: на тлі руйнування інфраструктури люди залишають місто.

 "Та тут не до жартів. Я кожен раз звідти приїжджаю з дикою пригніченістю. Від доріг залишилися тільки напрямки. Всі будівлі обшарпані. Людей на вулиці мало. І бачив би ти вбитий громадський транспорт. Ті магазини, які до війни дуже хвацько працювали, зараз  тупо закрилися. Ще в центрі хоч якесь життя копирсаються, в основному через ринок руху, а трохи вбік і як ніби пустеля. Після 15.00 як у фільмі жаху або постапокаліптичний вид. Це дуже боляче ", - пише житель Єнакієво.

Image

"Я як раз в 15.30 поїхав. Через центр. Місто вимер. Ні душі. Магазини до 15.00-16.00. Морок", - відзначає один з місцевих.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • "Це дуже боляче", - мешканець Єнакієво розповів, що сталося з містом після приходу російських військових
  • KlimVetal