Блогер - "Процвітання", яке приніс Горлівці "р ** ський мір" - це злидні і стагнація всіх сфер життя: Кадри з Донбасу: "Амстор" в окупованій Горлівці і в звільненому ВСУ Сєвєродонецьку..

У Мережі з'явилося фото супермаркету, зроблене в звільненому ВСУ Сєвєродонецьку, і кадри того, що залишилося від магазину в окупованій Горлівці.

Повідомлення  2,207 Перегляди оновлено 9 місяці тому назад
Image

 Блогер з ніком "donetchanyn" в своєму телеграм-каналі розмістив фото, зроблені в окупованому місті Горлівка і в розташованому на неокупованої території Сєвєродонецьку, повідомляє Діалог.UA.

 На фото - торгові центри відомої мережі.  Тільки на фото, зробленому в "звільненій від фашистів" Горлівці, - жалюгідні залишки будівлі, його остов, а навколо - повне запустіння і лише два поруч стоячих легкових автомобіля (до речі, чорний і червоний, що дуже символічно

Image

А на фото, зробленому в мирному Сєвєродонецьку, - працюючий торговий центр з палаючими вогнями (фото - вечірній) і безліччю автомобілів покупців.

Image

Колись процвітаюче промислове місто Горлівка, де працювало кілька дуже успішних підприємств, зараз - населений пункт з нестабільною ситуацією і пришедшу в повний занепад економікою.

 "Процвітання", яке приніс Горлівці "р ** ський мір" - це злидні, відсутність впевненості в завтрашньому дні і стагнація всіх сфер життя.  Втім, життя в цьому місті немає, а є виживання.

 На неокупованої території Луганської області теж чимало проблем, більшість з яких викликані війною.

 Однак умови життя для людей все ж на порядок краще, ніж в "народних республіках".

 Там працюють підприємства, функціонують торгові центри, у людей є реальні демократичні права і свободи.  А немає одного - "руського міра".

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
1
EEW
1
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Блогер - "Процвітання", яке приніс Горлівці "р ** ський мір" - це злидні і стагнація всіх сфер життя: Кадри з Донбасу: "Амстор" в окупованій Горлівці і в звільненому ВСУ Сєвєродонецьку..
  • KlimVetal